התאגדות עובדי האוניברסיטה העברית בירושלים
אודות
חטיבות
זכויות ונהלים
תרבות ורווחה
טפסים
צור קשר
אודות / ועדות
מידע כללי
דבר היו”ר
ועדות
מזכירות ועד העובדים
ארגון הגימלאים
אודות  / ועדות
ועדת כספים 
הועדה ממונה על כל הפעילויות הכספיות של ועד ההתאגדות, הכנת התקציב השנתי, פיקוח על ביצוע ההכנסות וההוצאות בהתאם לתקציב, וכן ניהול ופיקוח על כל הפעילויות הקשורות במתן הלואות מקרן ההלואות של ועד העובדים.
יו"ר הוועדה - דרורה שיך-עודה.
  
 
ועדת תרבות
ועדה זו אחראית ליוזמה ולביצוע של מכלול פעולות תרבות ורווחה, כגון : טיולים, סיורים, קבוצות ספורט, חבורת הזמר, מבצעי מכירות שונים, מתן הנחות בחנויות (גולף,כיתן,פולגת וכו') ובגופים שונים, קייטנות, שי לחגים, מנויים למפעלי תרבות, תיאטראות, אופרה,קונצרטים, מוזיאון ישראל , ופעילויות חדשות המתפרסמות מפעם לפעם.
יו"ר הועדה: יניב לוי ועדי פלד
 
ועדת ביטוחים ובנקים
תפקיד הועדה לבחון את הצעות ותנאי הבטוח של החברות השונות לצורך הצטרפות להסדרי בטוח משופרים לעובדים בבטוחים השונים וכן הסדרים עם בנקים בתנאים משופרים. 
 
 
ועדת ספורט
הועדה אחראית לתנאי פעילותן של קבוצות הספורט המייצגות את האוניברסיטה בליגה למקומות העבודה בירושלים, כדורסל נשים, כדורסל גברים  וקטרגל.  
 
 
ועדת צרכנות
וועדה חדשה שהוקמה ע"מ להגיע להסדרים כלליים עבור העובדים בכל הקשור לתנאי עבודתם באוניברסיטה כמו מחירי ארוחות בקפטיריות , והסדרים כלליים כמו הנחות בדלק וכו'.
 
 
ועדת מכרזים
וועדה חדשה שהוקמה ע"מ לבחון את כל נושא המכרזים באוניברסיטה, להוביל מהלכים לדרישות תפקיד אחידות, לטפל בנושא ניידות עובדים וכו'.
 
 
ועדת רווחה
ייצוג הועד בועדת המצוקה האוניברסיטאית, בועדה למענקי חג, בועדת הקייטנות ובכל פעילות אחרת הקשורה לנושאי רווחה.
יו"ר הועדה: אבי רחמים
 
 
 
במסגרת ועד העובדים פועלות ועדות נוספות המשותפות עם ההנהלה (עובדים מצטיינים,  ועדה לסיוע רפואי, משפחות ברוכות ילדים, בטיחות, ביטוחים שונים  ועוד).
 האתר עודכן לאחרונה ב-8/5/2018 כל הזכויות שמורות לאוניברסיטה העברית בירושלים